پخش و توزیع انحصاری شال روسری کردستان
شال روسری پاکستان
دی 27, 1399
شال زن کرد
شال زن کرد
دی 27, 1399
شال روسری زنان کرد

پوشاک مردان و زنان کرد شامل تن پوش ،سرپوش،و پای افزار است.ساخت و کاربرد هریکاز این اجزا بسته به فصل نوع کار و معیشت و مراسم وجشن ها با یکدیگر تفاوت دارد.

برای انتخاب اولیه و در نهایت فروش عمده شال و روسری علاوه بر اینکه باید به جنس و نوع طرح دقت شود، باید به اینکه چه مدل و چه رنگی مد شده است نیز توجه گردد.

شال روسری زنان کرد

برای عمده فروشی اول از همه بهتر است به مد توجه شود و بر اساس مد روز خرید های خود را انتخاب نمایید.در واقع باید تاکید کنیم این روز ها دیگر مد فقط برای اول سال و نوروز نیست. برای عمده فروشی موفق باید مدام سلیقه های مردم را برای استفاده از شال و روسری رصد کنیم.

یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ما دارای اهمیت است و باید به ان دقت شود،دقت به جنس پارچه میباشد،جنس پارچه برای مناسبت های گوناگون و برای هر کدام از فصل های سال مختلف است.درواقع توجه به این امر میتواند سبب شود روند فروش عمده شال و روسری به بهترین شکل پیش برود و گزینه بعدی که برای عمده فروشی باید به ان توجه کرد طرح های مختلف موجود در بازار است.

برای انتخاب شال و روسری باید به سلیقه روز توجه کرد اینکه در حال حاضر از چه طرح هایی بیشتر استقبال میشود و چه طرح هایی پرفروش هستند.

شال روسری زنان کرد

دیدگاه ها بسته شده است

عضویت