شال روسری زنان کرد
شال روسری زنان کرد
دی 27, 1399
روسری در افغانستان
روسری در افغانستان
دی 27, 1399
شال زن کرد

پیش از ورود پارچه کفش های خارجی و سایر محصولات داخلی به کردستان بیشتر پارچه ها و نیز پای افزار مرود نیاز توسط بافندگان و دوزندگان محلی بافته و ساخهته میشد.

پخش عمده روسری و شال یکی از مهم ترین مجراهای فعالیت تولیدکنندگان بزرگ و کوچک شال و روسری است.در تولید شال و روسری، یا باید تولید کنندده دست به فروش مستقیم بزند و یا اینکه از سیستم توزیع استفاده کند.مزیت استفاده از سیستم توزیع برای کالا این است که تولید کننده میتواند روی تولید شال و روسری تمرکز کند. به این ترتیب کار توزیع به توزیع کننده سپرده میشود.

شال زن کرد

سیستم توزیع موظف است اگاهی مشتریان را نسبت به کالا و خدمات افزایش دهد. همچنین باید به مشتریان کمک کند تا محصول را ارزیابی کنند. فراهم کردن امکان خرید، تحویل کالا به مشتری و خدمات پس از فروش از دیگر خدمات سیستم توزیع است.هر یک از این سیستم های توزیع ممکن است همه یا بخشی از این اهداف را محقق کند.یکی از راه های توزیع، پخش روسری وشال میباشد که از سیستم توزیع عمده فروشی ها برای این منظور استفاده میشود. ما امیدواریم که با این استراتژی رضایت شما را در این امر به دست بیاوریم.

هر یک از این سیستم های توزیع ممکن است همه یا بخشی از این اهداف را محقق کند.یکی از راه های توزیع، پخش روسری وشال میباشد که از سیستم توزیع عمده فروشی ها برای این منظور استفاده میشود. ما امیدواریم که با این استراتژی رضایت شما را در این امر به دست بیاوریم.

دیدگاه ها بسته شده است

عضویت